Top 10 Brush Pen Set – Artykuły do rysowania — markery

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ohuhu

#ad

Markery alkoholowe do komiksów, rysowania, dwustronna, tip do szkicowania, markery pędzelkowe, kaligrafii, mangi, kolorowa końcówka, markery w 48 kolorach, Ohuhu Zestaw markerów

#ad
Ohuhu #ad - Niezależnie od tego, czy arcydzieło, czy chodzi o kolorowankę, dzięki tym markerom alkoholowym firmy Ohuhu Twoje dzieło sztuki będzie błyszczeć. Atwe mieszanie, bez rozmazywania: pozostaw za sobą plamy, nierówne kolory! wysokiej jakości tusz można bez problemu mieszać, aby zapewnić piękne efekty kolorystyczne nawet początkującym rysunkom.

Ponadto twoje dzieło sztuki nie blaknie ani nie rozmazuje się dzięki zestawowi markerów Ohuhu. 48 różnych kolorów: tęcza jest w zasięgu ręki – wybierz jeden z 48 żywych kolorów i tchnij życie w swoje pomysły. Dzięki szybkoschnącej formule na bazie alkoholu obraz na pewno się nie rozmazuje. Jako bonus bezpłatna torba do przechowywania wszędzie zapewnia uporządkowane wrażenia podczas rysowania. Pędzel i marker, podwójna końcówka, podwójna zabawa: poszerz swoje artystyczne horyzonty za pomocą dwóch szpilek mangi! Wybierz końcówkę pędzla do szablonów lub kaligrafii, a marker do szybkiego malowania dużych powierzchni.

Atrament na bazie alkoholu, wysycha natychmiast: nigdy więcej nie pozwól, aby mokry atrament zrujnował Twoją pracę. Kolorowe czapki: nie trać czasu na szukanie odpowiedniego koloru. Puść wodze fantazji! Bądź pewny: atrament nie jest toksyczny i dzięki temu bezpieczny dla Ciebie. Nakrętki oznaczone kolorami zapobiegają wysychaniu końcówek i pomagają w mgnieniu oka znaleźć odpowiednie kolory markerów alkoholowych.
MarkaOhuhu #ad
ProducentOhuhu #ad
Wysokość6.69
Długość3.94
Szerokość5.51
Numer częściY30-80400-24-SZTS
ModelY30-80400-24-oh
Gwarancja12 Miesięcy

2. Tombow

#ad

Tombow Dual Brush Pen ABT-18C-3 flamaster, kolory ziemi, 18 sztuk, dwie końcówki

#ad
Tombow #ad - Delikatna końcówka zapewnia dokładne prowadzenie linii, szeroka końcówka pędzla do nakładania farby na płasko. Idealnie nadaje się do tworzenia kartek, rysowania komiksów, szkicowania, stempli z motywem, ilustrowania i wielu innych. Nie zawiera kwasu i jest bezzapachowy. Wyprodukowano na bazie wody – kolory można ze sobą mieszać i akwarelować. Flamastry z dwiema końcówkami, dostępne w 96 kolorach.
MarkaTombow #ad
ProducentTombow #ad
Wysokość1.26
Długość9.25
Waga0.6
Szerokość4.65
Numer części4901991563030
ModelABT-18C-3
GwarancjaNein

3. STABILO

#ad

Premium jakości flamaster, STABILO Pen 68, opakowanie 10 sztuk, w 10 różnych kolorach

#ad
STABILO #ad - Wysoka połysk koloru i świetlistość. Solidna końcówka szerokość linii: 1 mm. Do 24 godzin ochrony przed wysuszeniem bez nasadki. Dostępny w 46 różnorodnych jaskrawych kolorach, wybór nie jest możliwy. Intensywny kolorowo flamaster Premium.
MarkaSTABILO #ad
ProducentSTABILO #ad
Wysokość0.5
Długość8.25
Waga0.15
Szerokość3.75
Numer częściEO6810/PL
ModelEO6810/PL
GwarancjaBrak

4. Ohuhu

#ad

Do cieniowania włosów, Ohuhu Markery w odcieniu skóry, markery alkoholowe, manga, seria Honolulu, dla dorosłych, pisaki na bazie alkoholu, pędzle i dłuto

#ad
Ohuhu #ad - Szybkie odnajdywanie kolorów: nie trać czasu na szukanie odpowiedniego koloru. Pędzel i dłuto, podwójna końcówka, podwójna zabawa: poszerz swoje artystyczne horyzonty dzięki podwójnemu markerowi! Wybierz końcówkę pędzla do zamachowych, kaligraficznych pociągnięć lub szybko pomaluj duże powierzchnie szeroką końcówką dłutową.

Wysokiej jakości atrament płynnie łączy się ze sobą, aby uzyskać piękne efekty kolorystyczne nawet dla początkujących. Nasadki z kodami kolorów zapobiegają wysychaniu końcówek i pomagają w mgnieniu oka odnalezienie każdego markera. Jako bonus bezpłatna torba do noszenia sprawia, że Twoje markery są uporządkowane i przenośne na każdą przygodę z kolorami! Dzięki tym wysoko pigmentowanym pisakom artystycznym można łatwo narysować każdy pożądany naturalny odcień. Dzięki szybkoschnącej formule na bazie alkoholu można rysować bez rozmazywania.

Jedyną granicą jest Twoja wyobraźnia. 24 wspaniałe kolory skóry: trudne do malowania farbami do mięsa, skóry lub włosów zwykłymi markerami? Teraz możesz otrzymać od Ohuhu 24 markery do odcienia skóry, aby ulepszyć swój projekt na wyższy poziom. Tusz na bazie alkoholu, wysycha natychmiast: nigdy więcej nie pozwól, aby mokry atrament zrujnował Twoją pracę. Ponadto twoje dzieło sztuki nie blaknie ani nie rozmazuje się z upływem czasu. Atwe zwiĄzanie, bez rozmywania: zapomnij o plamach, nierównomiernym malowaniu.
MarkaOhuhu #ad
ProducentOhuhu #ad
Numer częściY30-80400-30-EU
ModelSTOP-MV-765244

5. STABILO

#ad

W metalowym etui, Stabilo Premium Pen 68 flamastry w 50 różnych kolorach, wielokolorowa

#ad
STABILO #ad - Ochrona przed wysychaniem do 24 godzin bez zatyczki. Dostępny w wielu żywych kolorach. Wytrzymała końcówka grubość kreski: 1 mm. Długopis filcowy premium o intensywnych kolorach. Wysoka intensywność kolorów i jasność.
MarkaSTABILO #ad
ProducentSTABILO #ad
Wysokość1.35
Długość13.1
Waga1.44
Szerokość7.85
Numer częściSW6850-6
Model6850-6
Gwarancjabrak

6. STABILO

#ad

Długopis filcowy – STABILO pointMax – zestaw 15 sztuk – Snooze One – w 15 różnych kolorach

#ad
STABILO #ad - Idealny do wyrazistego pisania i szkicowania. Długopis filcowy z wytrzymałą nylonową końcówką. W wyjątkowym wzornictwie artysty Snooze One. Klips zapewnia większą mobilność. Rednica: 0, 8 mm. Końcówka o długości ok.
MarkaSTABILO #ad
ProducentSTABILO #ad
Wysokość7.48
Długość6.77
Waga0.31
Szerokość0.59
Numer części488/15-06
Model488/15-06
Gwarancjanie

7. STABILO

#ad

1 opakowanie 10 sztuk, Flamaster, Stabilo Pen 68, kolor: czarny

#ad
STABILO #ad - Wysoka intensywność kolorów i jasność. Wytrzymała końcówka grubość kreski: 1 mm. Długopis filcowy premium o intensywnych kolorach. Ochrona przed wysychaniem do 24 godzin bez zatyczki. Dostępny w wielu żywych kolorach.
MarkaSTABILO #ad
ProducentSTABILO #ad
Wysokość0.31
Długość6.81
Waga0.01
Szerokość0.31
Numer części68/46
Model68/46

8. Tombow

#ad

Format poziomy, Tombow 56169 Dual Brush Pen Art marker, 10 sztuk mieszanych pisaków pędzelkowych i cienka końcówka

#ad
Tombow #ad - Wskazówki dotyczące samodzielnego czyszczenia po wymieszaniu. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy użyć gładkiego, niestrukturalnego papieru. Nie zawiera kwasów, bezzapachowy. Na bazie wody. Możliwość mieszania. Idealny do pisania ręcznego, bazgrysłów, sztuki, ilustracji, pamiętników, akwareli, kolorowania i wielu innych. Zaktualizowana paleta kolorów zawiera teraz czekoladę 969.
MarkaTombow #ad
ProducentTOMBOW #ad
Wysokość5.5
Długość8
Waga0.03
Szerokość0.5
Numer części56169
ModelDBP10-56169

9. STABILO

#ad

W 20 różnych kolorach, Pudełko z 20 długopisami losowo w jednym z 3 kolorów, STABILO Pen 68, Flamaster premium

#ad
STABILO #ad - Wysoka jasność i połysk kolorów. Ochrona przed wysuszeniem: do 24 godzin bez zatyczki. Zestaw flamastrów klasy premium z bardzo intensywnymi kolorami, umożliwiają malowanie bardzo mocnych linii oraz gwarantują świetne krycie malowanej powierzchni. Bezzapachowy tusz na bazie wody. Zestaw twin-box z 20 flamastrami posortowanymi pod względem koloru brak możliwości wyboru koloru, wysyłany jest losowy kolor.
MarkaSTABILO #ad
ProducentSTABILO #ad
Wysokość0.67
Długość1.97
Waga0.03
Szerokość1.97
Numer części6820-1
Model6820-1
Gwarancjakeine

10. Tombow

#ad

Tombow zestaw markerów z grzechotką z podwójnym pędzelkiem, ze stojakiem na biurko

#ad
Tombow #ad - Wyprodukowano w USA. Kredki idealnie nadają się dla precyzyjnych artystów i rzemieślników do uzupełniania każdego projektu. W zestawie dwie końcówki pędzel z włókna nylonowego i cienka końcówka i są na bazie wody.
MarkaTombow #ad
ProducentTombow #ad
Wysokość7.75
Długość6.5
Waga1
Szerokość4.13
Numer części56149
Model56149