Top 10 Bambus Regal Weiss – Regały stojące

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SONGMICS

#ad

Bambusowy regał stojący, regał na buty, kuchenny, SONGMICS regał łazienkowy

#ad
SONGMICS #ad - Ruby są zagłębione w konstrukcji regału, przez co nie zahaczają się na nich ubrania. Wytworna struktura bambusa, stabilny, regał wykonany z naturalnego drewna bambusowego, solidny i ekologiczny. Wprowadza porządek i oszczędność miejsca. Wszystkie krawędzie zostały wyszlifowane i wypolerowane, w celu uniknięcia uszkodzeń i obrażeń.

Wszechstronne zastosowanie – nadaje się idealnie do łazienki, na książki, kuchni itd. Wytrzymały i stabilny – regał wykonany z drewna bambusowego gwarantuje większą stabilność i trwałość. Wszystkie części metalowe są nierdzewne. Adne wzornictwo – z subtelnym rysunkiem słojów bambusa. Powierzchnie mają gładkie wykończenie. Powłoka z lakieru zabezpiecza dodatkowo przed wilgocią. Bambus to surowiec szybko odnawialny i tym samym stanowi przyjazną dla środowiska alternatywę wobec innych materiałów.

Regulowana wysokość półek – pomiędzy półkami znajduje się każdorazowo dodatkowy otwór montażowy, tak więc istnieje możliwość montażu półek na 9 przygotowanych poziomach. Półki można zamontować na różnych wysokościach, co odpowiada potrzebie umieszczenia przedmiotów zróżnicowanej wielkości. Może służyć jako regał na utensylia łazienkowe, do przedpokoju, sypialni, na balkon, rośliny lub jako regał wolnostojący.
MarkaSONGMICS #ad
ProducentSONGMICS #ad
Wysokość23.62
Długość51.18
Waga6.83
Szerokość10.24
Numer częściBCB35Y
ModelBCB35Y

2. SONGMICS

#ad

Songmics BCB13W ścienny regał z drewna bambusowego do łazienki, na książki 60 x 15 x 54 cm szer. x głęb. x wys., kuchni

#ad
SONGMICS #ad - Zmienna wysokość mocowania środkowej półki, ponadto regał jest pomalowany przezroczystym lakierem i można go łatwo wyczyścić przecierając wilgotną ściereczką. Zmienna wysokość mocowania półek umożliwia umiejscowienie przedmiotów o różnej wysokości. Atwy montaż – z instrukcją montażu i dołączonym zestawem narzędzi pozwala na szybkie zmontowanie regału Instrukcja może być niedostępna w języku polskim.

Montaż na ścianie jest również dziecinnie łatwy dzięki osadzonym w drewnie na tylnej stronie regału hakom, dzięki nim regał wygląda na ścianie bardzo dobrze. Różnorodne zastosowanie – regał jest wykonany solidnie i pasuje w każdym rogu, pod prysznicem, jest odpowiedni do różnych zastosowań. Idealny jako regał ścienny, jako regał kuchenny, na książki, kwietnik, itd.

Stabilny dzięki strukturze drewna bambusowego, solidny i przyjazny dla środowiska. Bambus jest szybko odnawialnym surowcem naturalnym, stabilny, wykonany w 100% z naturalnego drewna bambusowego, umożliwia wysoką trwałość i wydłuża żywotność. Adne wzornictwo, z subtelnym mazerunkiem i widocznymi słojami drewna bambusowego. Ruby są zagłębione w drewnie. Wszystkie krawędzie regału zostały wyszlifowane i wypolerowane. Chroni to przed uszkodzeniem odzieży lub przed obrażeniami.
MarkaSONGMICS #ad
ProducentSONGMICS #ad
Wysokość21.26
Długość23.62
Waga4.85
Szerokość5.91
Numer częściBCB13W
ModelBCB13W

3. SONGMICS

#ad

SONGMICS regał łazienkowy, bambusowy regał stojący, regał na buty, kuchenny

#ad
SONGMICS #ad - Listwy bambusowe robią różnicę: umieść swoje przedmioty w spokoju na tym regale – wykonany w 100% z bambusa, posiada dużą nośność statyczną 8 kg na półkę. Wystarczy połączyć półki z ramą boczną i już ten regał jest ustawiony. Listwy bambusowe nie są ponadto zbyt ciasno przylegające do siebie, dzięki czemu woda nie gromadzi się na regale i może go uszkodzić.

Montaż? zabawa dla dzieci! nie musisz być ekspertem, aby zbudować ten regał stojący, ponieważ jego ramy boczne składają się z jednego kawałka. Co otrzymasz: bambusowy regał z 3 poziomami, który tworzy dodatkową przestrzeń do przechowywania i wprowadza powiew świeżości do Twojego domu. Wieży wiatr dla twojego domu: brakuje ci jeszcze możliwości przechowywania, dzięki której możesz wyeliminować chaos w domu? Obejrzyj ten bambusowy regał z 3 poziomami! Przywraca wszystko do porządku, a dzięki kolorowi drewna nadaje pomieszczeniom powiew świeżości.

Jeden regał, gdzie umieścisz ten regał, zaprezentuj swoje rośliny doniczkowe na balkonie lub zorganizuj różne przybory w łazience – bez względu na to, wiele możliwości zastosowania: kup ten regał i kontroluj swoje buty w korytarzu, zawsze pomoże Ci w organizacji.
MarkaSONGMICS #ad
ProducentSONGMICS #ad
Wysokość25.98
Długość23.62
Waga7.5
Szerokość10.24
Numer częściBCB33Y
ModelBCB33Y

4. SONGMICS

#ad

Salonu, regał kuchenny, regał łazienkowy, SONGMICS Regał bambusowy, sypialni, kuchni, regał stojący z 3 półkami, regał na książki, na balkon, kolor naturalny BCB073N01, 31,5 x 45 x 80 cm, do łazienki

#ad
SONGMICS #ad - Elastyczność różne duże przedmioty idealnie pasują do tego regału stojącego, ponieważ 3 półki można regulować na 5 różnych wysokościach. Artysta przemienia wykorzystaj ten mebel nie tylko jako regał łazienkowy, ale umieść go na przykład w sypialni, salonie lub garażu, aby przechowywać przedmioty w porządku i pod ręką w jednym miejscu.

Ponadto można połączyć kilka regałów, aby stworzyć duży system regałów. Co otrzymujesz regał bambusowy z 3 poziomami, który dzięki zrozumiałej instrukcji i prostej strukturze można łatwo zmontować oraz możliwość stworzenia dodatkowego miejsca do przechowywania w Twoim domu.

Stwórz sobie przytulny dom ten bambusowy regał pomoże Ci wyeliminować chaos w Twoim domu, a ponadto doda świeżości do Twojego mieszkania. Stabilność jest najważniejsza wykonany z wysokiej jakości bambusa, ten regał kuchenny zapewnia dobrą nośność na półkę do 15 kg.
MarkaSONGMICS #ad
ProducentSONGMICS #ad
Wysokość31.5
Długość12.4
Waga7.28
Szerokość17.72
Numer części0194343014159
Model0194343014159

5. SONGMICS

#ad

Stojący, Songmics regał łazienkowy

#ad
SONGMICS #ad - Wprowadza porządek i oszczędność miejsca. Bambus jako surowiec szybko odnawialny zapewnia wysoką stabilność i wydłuża żywotność produktu. Regał wyposażony w antypoślizgowe podkładki. W porównaniu z innymi oferowanymi regałami, wymiary dł.

Adne wzornictwo - z subtelnym wzorem słojów bambusa. Ruby nie są na powierzchni, zagłębione w bambusie. Wytrzymały i stabilny, których spód wykonany jest z bambusowych desek, ten regał posiada spód każdej z półek wykonany z płyty bambusowej,   5 półek zapewnia dużo miejsca do przechowywania. Niezwykle łatwy montaż - prosta konstrukcja. Wszechstronne zastosowanie – nadaje się idealnie do łazienki, kuchni itd. Wytworna struktura bambusa, stabilny, regał wykonany z naturalnego drewna bambusowego, solidny i ekologiczny.

Może służyć jako regał na utensylia łazienkowe, sypialni, do przedpokoju, na balkon, na książki, rośliny lub jako regał wolnostojący. Dzięki obrazowo przedstawionej instrukcji obsługi i załączonemu narzędziu regał można szybko i łatwo rozstawić. X gł. Ok. X szer. 146 x 33 x 33 cm, co umożliwia większe obciążenie i półki nie wypaczają się.
MarkaSONGMICS #ad
ProducentSONGMICS #ad
Wysokość57.48
Długość12.99
Waga10.14
Szerokość12.99
Numer częściBCB55Y
ModelBCB55Y

6. SONGMICS

#ad

Biały BCB35WT, SONGMICS Regał łazienkowy z 5 poziomami, wielofunkcyjny stojak do salonu, stojak kuchenny z bambusa, 60 x 26 x 130 cm, korytarza, 9 regulowanych wysokości

#ad
SONGMICS #ad - Jaki jest twój plan? ustaw ten regał w łazience na żel pod prysznic i ręczniki, garażu lub wszędzie indziej, w salonie na książki i drobiazgi, w korytarzu na buty, w kuchni na garnki i patelnie, na balkonie na kwiaty, w piwnicy, gdzie masz ochotę.

Trwałe, odnawialne i niskoemisyjne, idealne dla gospodarstw domowych dbających o środowisko maksymalna nośność: 10 kg na poziom. Ten regał to doskonałe miejsce do przechowywania, a jednocześnie wprowadza nowoczesność i relaks. Pięć zalet bambusa: ten piękny regał bambusowy nie ogranicza się do ekskluzywnego wzornictwa. Atwy montaż: nie musisz być ekspertem, aby zmontować ten regał, ponieważ rama jest dostarczana w jednym kawałku. Możliwość dopasowania do twojego gustu: umieść wszystkie przedmioty, dzięki 5 półkom, niezależnie od tego, czy są duże czy małe, które cenisz, które można umieścić na 9 różnych wysokościach.

Wystarczy zamontować półki na ramie, a w krótkim czasie otrzymasz nową świeżość w swoim domu. Absolutny must-have: nie zostawiaj miejsca bez takiego regału. Jeśli wybraliśmy bambus, to przede wszystkim ze względu na jego jakość. Dzięki przewiewnemu wzornictwu i regulowanym półkom zakochasz się w tym regale.
MarkaSONGMICS #ad
ProducentSONGMICS #ad
Wysokość51.18
Długość23.62
Waga12.57
Szerokość10.24

7. FOREHILL

#ad

FOREHILL Regał łazienkowy z 6 półkami, 161 x 60 x 26 cm, bambusowy, regał kuchenny, kolor naturalny, stojący, regulowana wysokość regału, regał łazienkowy, wąski

#ad
FOREHILL #ad - Półki z regulacją wysokości: odstęp między półkami można dostosować do własnych potrzeb regał stojący z 6 półkami i 11 wstępnie nawierconymi otworami. Wysoka stabilność: każdy regał może udźwignąć 20 kg, który jest bardziej stabilny i mocny, a regał łazienkowy o wysokości 161 cm jest wyposażony w mechanizm zapobiegający przechylaniu, nie jest łatwy do potrząsania.

Zielona koncepcja: aby wspierać koncepcję zrównoważonego rozwoju, użycie bambusa jako materiału meblowego jest jedną z najlepszych decyzji. Można go łączyć z każdą sceną, uporządkować nieuporządkowane przedmioty i stworzyć ciepły i uporządkowany dom dla Ciebie. Wygodny i praktyczny: regał kuchenny ma prostą strukturę i jest łatwy do przenoszenia. Minimalistyczny design: Wygląd jest naturalny i prosty, w stylu duszpasterskim;.
MarkaFOREHILL #ad
ProducentFOREHILL #ad
Wysokość63.39
Długość10.24
Waga18.74
Szerokość23.62
Numer częściB380
ModelB380

8. SMIBUY

#ad

SMIBUY Regał do przechowywania łazienki, kuchni czarny, sypialni, regał bambusowy, wielofunkcyjny regał do salonu, 5 poziomów, organizer

#ad
SMIBUY #ad - Bardzo wszechstronny i praktyczny: ten piękny wielofunkcyjny regał jest idealny do organizacji ręczników, regał kuchenny, pudełek, regał na książki, stojak na kwiaty balkonowe, idealny jako regał łazienkowy, spiżarnia, artykułów toaletowych, torebek, koszy lub małych urządzeń, regał garażowy i wiele innych.

Atwy montaż i stabilność: za pomocą dołączonej ilustracji i narzędzi, dzięki czemu ten regał toaletowy jest bardzo stabilny i nie chwieje się, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami i dokręcić śruby. Elegancka, ale duża pojemność, bardzo gładka powierzchnia, minimalistyczny styl, jakość premium i trwałość: wykonana w 100% z dobrze oszlifowanego litego drewna bambusowego i pokryta przyjazną dla środowiska warstwą ochronną, doskonale pasuje do wystroju Twojej łazienki. Wszystkie masywne elementy bambusowe są mocowane za pomocą ocynkowanych śrub, każdy regał wytrzymuje do 15 kg. Idealny do małych przestrzeni do przechowywania: z 5 otwartymi półkami o wysokości 25 cm, ale zajmuje tylko 33 x 34 cm powierzchni, ten oszczędzający miejsce regał bambusowy zapewnia dużo miejsca do przechowywania, idealny do wąskich pomieszczeń lub narożników pomieszczenia do przechowywania drobiazgów.

Bezpieczna konstrukcja i antypoślizgowa: wpuszczone otwory na śruby, sprawiają, gładka powierzchnia i okrągłe narożniki nie powodują uszkodzeń Twoich rzeczy; 4 antypoślizgowe gumowe stopery bezpieczne na spodzie, zapobiegają zarysowaniom i pozostają mocno na podłodze, że akcesoria łazienkowe i półki są bezpieczniejsze.
MarkaSMIBUY #ad
ProducentSMIBUY #ad
Wysokość57.87
Długość12.99
Waga10.69
Szerokość12.99
Numer częściSBS5TBL01

9. VIAGDO

#ad

VIAGDO Regał łazienkowy, kuchni, drewniany regał do łazienki, regał stojący z 6 regulowanymi półkami, regał kuchenny, regał na buty, salonu, regał łazienkowy, regał na książki, bambusowy, na balkon,

#ad
VIAGDO #ad - Jest kompaktowy i smukły, który zajmuje bardzo mało miejsca? znalazłeś to! wymiary tego 6-piętrowego regału bambusowego wynoszą 60 x 26 x 162 cm, można go ustawić w małym kącie lub w niewielkiej przerwie i zaoszczędzić więcej miejsca na inne przedmioty. Stabilność jest najważniejsza: regał łazienkowy jest wykonany z bambusa, każdy regał wytrzymuje do 15 kg, jest nietoksyczny; bambus jest mocniejszy i bardziej elastyczny niż większość drewna ze względu na dłuższe włókna; cztery wzmocnione nóżki znacznie poprawiają stabilność jednostki magazynującej, przetrwa tradycyjne półki z tworzywa sztucznego.

Jaki jest twój plan? może być stosowany jako regał na książki, regał na buty, regał na kwiaty, regał kuchenny, regał łazienkowy. Regał bambusowy jest wyposażony w okucia zapobiegające przechylaniu, aby uniknąć kołysania się lub przechylania. 6 pięter regulowanych półek: różne duże przedmioty idealnie pasują do tego regału stojącego, można go przymocować do ściany, ponieważ 6 półek można regulować na 11 różnych wysokościach. W zestawie znajduje się cały niezbędny sprzęt i narzędzia.

Typ instalacji: Wolnostojący. Wszystkie pokoje siĘ na tej rega: twoja łazienka chce, aby ręczniki i butelki szamponu były zawsze pod ręką; w kuchni brakuje jeszcze półki na przyprawy i naczynia; Twój salon potrzebuje miejsca na rośliny doniczkowe i artykuły dekoracyjne. Oszczędność miejsca: potrzebujesz przestronnego regału łazienkowego, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać pionową przestrzeń. Atwy montaŻ i bez ryzyka kupu: ten niesamowity bambusowy regał łazienkowy jest dostarczany z prostymi do wykonania ilustrowanymi instrukcjami i opisanymi częściami i może być łatwo zmontowany przez jedną osobę w ciągu 10 minut.
MarkaVIAGDO #ad
ProducentVIAGDO #ad
Wysokość63.78
Długość10.24
Waga18.3
Szerokość23.62

10. autumndeer

#ad

3-poziomowy, regał do przechowywania, Bambusowy regał łazienkowy, wiszący regał kuchenny, do łazienki,, regał na rośliny, szafka ścienna, regał ścienny, wieszak na ręczniki z regulacją wysokości

#ad
autumndeer #ad - Stwórz komfortowe mikrośrodowisko dla Twojego domu. Pozwala zaoszczędzić miejsce i sprawić, że Twój dom będzie uporządkowany i uporządkowany. Aby zaoszczędzić mało miejsca, aby wygodnie umieścić w nim przedmioty. Wszystko dobrze przechowuje, a naturalny kolor bambusa nada Twojemu domowi inny styl.

Wytrzymałość". Może być również używany jako niezależny regał, czy wstać. Utrzymuj wszystko zorganizowane i zorganizowane. Wielofunkcyjność: trójwarstwowy regał bambusowy i regał do przechowywania artykułów toaletowych, ręczników, dzwonków i gwizdków, dekoracji, przypraw i urządzeń gospodarstwa domowego. Wytrzymała struktura: regał jest wykonany z naturalnego bambusa, który jest trwały i przyjazny dla środowiska. Dwie metody zastosowania: w zależności od potrzeb możesz zdecydować, czy chcesz powiesić na ścianie, wszystkie przedmioty można zawiesić na ścianie.

Każda warstwa składa się z desek bambusowych. Regulowany regał: dzięki regulowanemu regałowi można wybrać więcej pozycji pionowych, a design można dopasować do wysokości przedmiotów. Idealna funkcja oszczędzająca miejsce: bambusowy regał optymalnie chroni pomieszczenie. Bez względu na to, roślin, książek, gdzie jest umieszczony, drobiazgów, butów, jest zawsze praktyczny.
Markaautumndeer #ad
Producentautumndeer #ad
Wysokość21
Długość23.8
Waga5.84
Szerokość6.1